Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El szeretném tolni a menstruác...

El szeretném tolni a menstruációm 2-3 nappal (nyaralás miatt) fogamzásgátlóval. Mivel előtte nem szedtem gyógyszert, így a továbbszedős módszer nem jó. Meg lehet ezt másképp is oldani?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy ha a menstruáció előtt 3 nappal elkezdtem szedni a tablettát, és ameddig szedem, addig nem jön meg. Ez működhet?

2019. jún. 4. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Emiatt minek kellene fogamzásgátló? Kérsz a nőgyógyásztól Norcolutot oszt kész. De nem 3 nappal előtte kell elkezdeni, hanem inkább 5-7 nappal.
2019. jún. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért nem opció neked a továbbszedős módszer? Csak azért, mert most szedsz életedben először foggátlót? Nyugodtan tudod továbbszedni szünet nélkül, és akkor nem jön meg a megvonásos.
2019. jún. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!