Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten kúpot használok és...

Canesten kúpot használok és az első reggelemen (este használtam a gyógyszert) még több túró szerű váladék volt a bugyimon, ez normális? Vagy nem hat a gyógyszer?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:

na ezért nem kell öndiagnózis mellett, orvosi rendelvény nélkül ilyen szarokat használni...bár az se lenne rossz, ha a betegtájékoztatót legalább elolvasnád


az a váladék a kiürülő gyógyszer, vagy mit gondoltál hová fog kerülni?

2010. júl. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kétszer is elolvastam a betegtájékoztatót és nem volt rajt... de azért kössz
2010. júl. 8. 07:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Kúp után elő szokott fordulni túrószerű trutyi. De öndiagnózis helyett én is orvoshoz fordulnék inkább, mert mi van, ha nem gomba?


És ha van partnered, őt is kezelni kellene, különben az első szeretkezésetekkor vissza fog fertőzni.

2010. júl. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Óvszert használunk.
2010. júl. 8. 07:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
attól még elkaphatta (pl orális szexnél) + remélem, most nem szexeltek, mert az óvszer anyagát károsítja a canessten
2010. júl. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is használtam ilyet ,sajnos muszáj volt.

A túros cucc normális.majd szép lassan elfog múlni.Minden este rakd fel.Párodnak a kenőcsöt használjátok a péniszére.

Én első esetnél voltam dokinál,felírt gyógyszert,kúpot,kenőcsöt.Nekem is páromnak is.De nagyon drága volt.A canesten ugyan olyan jó.Pedig a páromnak is pöttyös lett sajnos:(

2010. júl. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!