Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Missed ab. küret után enyhe...

Missed ab. küret után enyhe szurkáló fájdalom normális?

Figyelt kérdés

Sajnos tegnap műtöttek missed ab. miatt. A műtét után még kicsit görcsöltem, de mire hazamehettem, már minden elmúlt. Este elég sokat véreztem, de reggel kevéske volt, aztán visszafeküdtem aludni, és most, hogy felkeltem, még mindig kevés jött, és enyhén szurkál a hasam. Főleg egy-egy mozdulatra, sétálásnál lépésenként... nem erősen, görcsöm nincs, csak bele-beleszúr. Ez lehet a műtét miatt? A kevesebb vérzés meg a sok fekvés miatt?

A doki szerint a műtét alatt minden rendben volt, kaptam antibiotikumot, mert már majdnem 3 hete nem fejlődött a petezsák tovább (embrió nem volt). Már 2 szemet be is vettem belőle.


Természetesen, ha erősödik a fájdalom, vagy lázam lesz, hívom a dokit.


Első terhesség volt, nem volt még ilyen műtétem, így nem tudom, mi normális utána. :(

Köszönöm szépen!



2019. jún. 5. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia, sajnálom, ami veled történt!

Nekem is volt missed ab-om.

A görcs, enyhe vérzés, szúrkálás normális, a méh "rendeződik" vissza. Ha lázad lenne, akkor kell felkeresned az orvost, de addig pihenj, amennyit csak tudsz. Kitartás!

2019. jún. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kicsit megnyugodtam. :) Sajnálom, hogy Neked is át kellett élned. :(
2019. jún. 5. 11:12
 3/10 A kérdező kommentje:
És maga a kevés vérzés nem gond? Tegnap sok kifolyt belőlem, így ma is többre számítottam. Most kb csak törlésnél làtszik, hogy piros.
2019. jún. 5. 12:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Vérzés még lehet akár három hétig is, attól nem kell megijedni. Kisebb görcsök is lehetnek
2019. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom, mondta a doki, hogy akár 2 hétig is elhúzódhat a vérzés, de nekem pont, hogy ma már alig van vérzés, most a betéten sem látszik, csak pisilés után törléskor. Ez nem jelent bajt?
2019. jún. 5. 13:41
 6/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nekem is kevés vérzés volt, sőt elég minimális. Egyáltalán nem probléma ez, minden nő szervezete más, másképp reagál. Pihenj sokat, nehéz időszak ez :(
2019. jún. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Igyekszem. :/ Szerencsére fizikailag nincs semmi problémám, de nehéz lesz feldolgozni a történteket. :(

2019. jún. 5. 14:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Nehéz, igen. Talán soha nem is lehet.
2019. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A műtét utáni erösebb vérzés után, van egy két nap mikor enyhébb és utána se biztos hogy erösebb lesz (annyira nem lesz mint rögtön műtét után), de lehet hogy lesz még erösebb még a héten, ugyan akkor olyan is van aki pár nap után egyáltalán nem vérzik már.

Ne ijedj meg :) testileg rendben vagy (leszel) amíg nincs láz, erősebb görcsök, és nagyon erős vérzés

2019. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én műtét előtt is véreztem, úgyhogy másnapra már csak barnáztam. Viszont szurka, és görcs előfordult. Pihenj sokat! Kitartás!
2019. jún. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!