Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan fogadjam el magam?...

Hogyan fogadjam el magam? Másnak is van ilyen problémája?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és lapos mint egy fiú.Nem kis melleim vannak hanem konkrétan ki sem nőttek.Hormon problémám nincs.Emiatt borzasztóan frusztrált vagyok tini korom óta, próbáltam elfogadni magam , fenékre meg combra edzeni ,hogy azzal kompenzáljak.Csináltattam egy mell piercinget is,hogy legalább legyen a mellkasomom valami és próbálom titkolni ,hogy ennyire zavar.Viszont a legultolsó két kapcsolatomban megkaptam ,hogy bár helyes nő vagyok szexuálisan nem tudnak hozzám vonzódni.Egyre többet gondolkozok azon ,hogyha nem esek át műtéten hosszú távon senki sem fog mellettem maradni.

2019. jún. 5. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát engem nem egyszer izgatott fel szexuálisan olyan nő, akinek "nincs nőies melle", pedig nem vagyok az átlagostól eltérő hajlamú ember. Szerintem a nőiesség egészét a teljes kisugárzás alkotja, nem az, hogy bizonyos testrészek hogyan néznek ki.


Példának okáért volt olyan csoporttársam, akinek bár nagy mellei voltak, egyáltalán nem volt nőies kisugárzása, és valószínűleg nem is tudtam volna hozzá szexuálisan vonzódni.


Úgyhogy nyugi, ezt túlizgulod, nem ez fogja meghatározni azt, hogy van-e sikeres párkapcsolatod.

2019. jún. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Kééépet nem kapunk?
2019. jún. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Ez többnyire a 14-16 évesek problémája. Talán próbálj ki egy jó pszichológust.
2019. jún. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy normális pasit ez egyáltalán nem zavarja hidd el :)


És van akit kifejezetten vonz, pl. engem is!


30/F

2019. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól még lehetsz szexuálisan nagyon vonzó, hogy lapos melled van.

Ha rákeresel a neten százával vannak olyan oldalak, melyek ilyen lányokra specializálódtak. Ha nem lenne ennek rajongótábora, biztos nem csinálnának ilyeneket.

2019. jún. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!