Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás miatt lehetett?

Felfázás miatt lehetett?

Figyelt kérdés

Vasárnap mikor lefeküdtem a párommal észrevettem a szex végén, hogy friss vér volt a péniszén, egyáltalán nem ereztem szex elott alatt es utan semmilyen féle fajta fájdalmat.

Azonnal megnéztem magam és a huvelyemben egyáltalán nem volt vér, másnap se távozott belőlem egy csepp vér se.

Viszont már vasárnap is ereztem egy enyhe felfazasos tünetet, de nem foglalkoztam vele vettem be tőzegáfonyát és azzal letudtam.

Hétfőre ez felerősödött és pisilés közben, utan és néhány pozícióban szúró fájdalmat érzek a hólyagomban.

Azóta nem feküdtünk le, vérzés se volt.

Valakinek valamilyen tipp/tapasztalat?



2019. jún. 5. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a pénisze vérzett, menjen dokihoz. Ha nem javul a kellemetlen tüneted a tőzegáfonya kapszulától, menj háziorvoshoz.
2019. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!