Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell nőgyogyászhoz menni?

Hogyan kell nőgyogyászhoz menni?

Figyelt kérdés
Ugy ertem full borotváltan? Szoknyában? Nadrágban? Sosem voltam meg es a napokban esedékes
2019. jún. 6. 13:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
Amúgy praktikus szoknyában. Nem, nem kell odalent kozmetikázni, de a lábad ne legyen szőrös.
2019. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nadrágban szoktam menni, én nem szeretem ha nagyon szőrös (értsd egy hónapon belül legyen szőrtelenítés) de ezt csak magam miatt csinálom, dokit nem érdekli hogy néz ki csak legyen ápolt
2019. jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
A lábad ne legyen szőrös? A dokit pont nem érdekli az sem...
2019. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
17%

Azt csak te hiszed,hogy a dokit nem érdekli. Kapásból következtetéseket von le. Elég ciki bundásan kitárulkozni. Rögtön lejön a dokinak kivel áll szemben.

Nekem égne a pofám.

2019. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
A doki pont leszarja. Mert mesélj már"kivel áll szemben" ha szőrös a lába?
2019. jún. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Én az intim területet soha nem szőrtelenítem, így nőgyógyászati vizsgálat előtt sem. Természetesen közvetlenül az előtt, hogy elindulnék, megfürdöm tetőtől talpig, és makulat tiszta holmiban megyek. Az, hogy nadrágban vagy szoknyában - teljesen lényegtelen, alulról úgy is le kell vetkőzni.
2019. jún. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%
Egy önmagára picit is adó nő, az kozmetikázza a lábát, karját, hónalj kutyáját és odalent is diszkréten.
2019. jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szoval szombaton fullra borotvaltam. Most olyan kis tuskes. Maradjon igy vagy legyen akkor mar teljesen sima?
2019. jún. 6. 13:55
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges, hogy teljesen sima legyen.

Amúgy az idősebb, 70+-os hölgyek akiknek nőgyógyászati vizsgálatra van szükségük is biztosan tükörsima, frissen gyantázott lábbal mennek.

Tényleg, amúgy kivel áll szemben, ha borostás, ne adj isten kb. 1 hete borotvált lábbal megy oda valaki?

2019. jún. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha szombaton borotvaltad, akkor hagyhatod így

Esetleg a bikinivonalon előtte nap igazits, aztán kész 🙂

2019. jún. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!