Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem megy fel a tampon csak...

Ha nem megy fel a tampon csak félig akkor biztonságos kihúzni?

Figyelt kérdés

Azt olvastam talán, hogy ha megtelik akkor már könnyebb kihúzni a tampont mert csúszik. Most próbálnám másodjára, elsőnek pár éve nem ment fel és fájt, nem akarom mégegyszer átélni.. Utána meg a kivétellel is megszenvedtem rendesen (pár óra után). Szűz vagyok és O.B. Mini Procomforttal próbáltam, és próbálnám most is.

Tippek is jöhetnek, hogy kinek mi vált be első alkalommal. Milyen pózban csináljátok?


2019. jún. 7. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak az OB silk touch-os tampont használom. Szűzen a minit és a light flow méretet,ma már a normált,a végefelé meg mindig a minit. Kevés a menstruációm. Állva szoktam felrakni, nekem úgy kényelmes. De valakinek ugy,hogy egyik láb fel pl.a kád szélére,valakinek guggolva kényelmes,próbálkozni kell. Akkor van a helyén ha a tamponnal együtt felmegy az ujjad is teljesen és nem érzed magadban. Ha óvatosan húzod ki,nem tud benned kárt tenni,max.kellenetlen.
2019. jún. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Több volt az nekem, mint kellemetlen.. Rettentően fájt, úgy kellett “megszülnöm”. Így utólag mondjuk vicces, de akkor majdnem pánikrohamot kaptam. :D

Nem tudtam betolni utána az ujjam semennyire, attól félek megint ez lesz.

2019. jún. 7. 13:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy a kérdés átfogalmazva az lenne, hogyha “szárazon” húzom ki, amiért nem sikerül a helyére tennem abból lehet-e baj, vagy várjam meg míg megszívja magát?
2019. jún. 7. 13:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván nehezebb szárazon de bajt nem csinálhat. Ha semennyire nem.megy be az ujja akkor rágörcsölsz és nem is fog menni. Úgy nincs értelme. Pihenj egy kicsit rá. Próbálgasd. Nekem se ment rögtön. Próbáld először csak akkor ha erős a vérzes, akkor könnyebb. Ha kevesebb maradjon a betét. Így idővel megszokod.
2019. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!