Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltam nőgyógyásznal márciusba...

Voltam nőgyógyásznal márciusban és ma kaptam egy levelet hogy vissza kell menjek a rakszures eredményem elkészült nagy baj lehet?

Figyelt kérdés

Teljes mértékben bevagyok parázva.!

Mi lehet a baj gyuladas rossz lelet hpv ciszta pajzsmirigy milyen betegségek lehetnek még?

Legyen szives irjon mar az akivel előfordult ilyen és h mi lett vége. :("

Köszönöm


2019. jún. 7. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Gomba is lehet illetve értékelhetetlen lelet (nem sikerült elég sejtet levenni pl) Engem kétszer hivtak vissza, mindkétszer kevert ferrőzésre kaptam kúpot, gomba és baci is colt. Odamész, megtudod. A kolposzkópias vizsgálatnál mondtak valamit?
2019. jún. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és cisztt meg pajzsmirigyet nem mutat a ráákszűrés. Különböző fertőzö betegségek, gyulladásos sejtek, rákmegelőző állapotok v rákos sejtek lehetnek. A hpv-t külön vizsgálattal szokták nézni, drágább is, sztem tudnád ha azt csináltak volna. Azért a leggyakoribb eltérés a baci, nem mindig van erős tünete, de ki kell kezelni mert aztán"belobban" és lesz.
2019. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy a rákszűrés eredménye 2 hétre a vizsgálat után megvan, azért nem semmi, hogy neked még csak most szólnak. Meg eddig amúgy nem akartál már rég elmenni az eredményért?

Egyébként ismerek ilyet, nem is egyet, akinek vissza kellett menni. Gyulladásuk volt. Nyilván lehet komolyabb is, de egy gyulladás a legvalószínűbb.

2019. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek
2019. jún. 7. 19:57
 5/5 A kérdező kommentje:

Ugy tudom h a hpv is kimutják a rákszűrésen vagy nemi szex utján terjedő fertőzéseket is.

Nekem a szeméjajkamon van egy szemölcs mutattam az orvosnak és azt mondta h ne foglalkozak vele.

Lehet h most ezért hivnak vissza

2019. jún. 11. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!