Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A puncimmal problémák akadtak?

A puncimmal problémák akadtak?

Figyelt kérdés
Osztálykiránduláson voltunk (ez azert fontos mert sztem itt kaphattam el vmit a mosdoba) és miután hazajöttünk egy nappal kb kezdtem érezni hogy nem oké valami odalent. Az első tünetek azok voltak, hogy elkezdett egyre jobban viszketni majd utána már égő érzés volt ha esetleg nagyon ovatosan megvakartam. Nagyon nagyon érzékeny a csiklom is meg körülötte is, de annyira hogy ha nem ovatosan érek hozzá akkor az már kellemetlen. Napi 2x fürdök és mindig viszek magammal baba popsi törlökendöt amivel nap közben is tisztitom de folyamatosan termeli ezt a turos állagu anyagot. Folyásom nincsen egyáltalán. A puncim böre száraz meg érdes mostmár kicsit. A menstruáciom meg 3napja késik. Mondjuk az lehet a gyogyszerek miatt amit szedtem eddig ugyanis az elözö menstruáciom ota átestem 2 antibiotikum kurán és folytonos nagy dozisu c vitamin bevitelen. 16éves vagyok. Anyukámnak nem szóltam még nem akarom, hogy felfujja. Esetleg ha tudjátok ez mi akkor tudtok rá valami egyszerü kezelést is? A segitségeket elöre is köszönöm.?
2019. jún. 8. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy gombás fertőzés :( Beszélj anyuddal, kell rá gyógyszer!
2019. jún. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonymousreview60 ***** válasza:
66%

Igen, a mosdóban kaptad el, 99%,mivel az antibiotikumkúra is megzavarhatta a hüvelyflórádat.

Menj el a nőgyógyászhoz, akár egyedül, %&$@# @##&! Az a megfelelő mód erre. Ez az ő dolga.

2019. jún. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Van a gyógyszertárban vénynélküli gyógyszer rá.
2019. jún. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"az elözö menstruáciom ota átestem 2 antibiotikum kurán"


Az antibiotikum tönkre vágta a hüvelyflórát (az egyensúlyt fenntartó"normális" baktériumokat is elpusztította, így el tudtak szaporodni azok a 🍄, amik amúgy is megtalálhatók a hüvelyben. Nem kell ehhez semmit elkapni. Vegyél Canestent a patikában, kúpot és kenőcsöt is.

2019. jún. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vény nélküli kúpot te is meg tudod venni a patikában (pl. Betadin vagy Canesten)
2019. jún. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindnekinek, szoltam anyumnak adott canestent aztan ezzel hátha jobb lesz.
2019. jún. 8. 22:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Canesten combi jó lehet rá.

Gyógyszertárban kapható vény nélkül.

2019. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!