Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor menstrualtok nem szokot...

Mikor menstrualtok nem szokot olyan erzesetek lenni hogy uristen mindjart ki folyik a ver vagy szet azok vagy ilyesmi vagy csak ez nekem van? Szoktatok be tenni 2 betetet egyszere?

Figyelt kérdés
Koszi csajok
2019. jún. 8. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos volt ilyen. Gyakran kell cserélni a betétet.
2019. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha szorosan a helyén van a betét, akkor nem tud kifolyni róla, általában úgy oldom meg, h veszek még fel egy jó passzos bugyit az eredeti betétes bugyira, így szorosan a helyén tartja a betétet, egyrészt a betét felülete, és a tested között nem lesz semekkora hely, ahol kifolyhatna a vér, másrészt el sem tud mozdulni a betét.

Ha jó minőségű betéted van, akkor ne aggódj nem fog szétázni. A gagyiknál előfordulhat olyan, ha sok benne a cucc akkor meghasadhat a forrasztás az alja, meg a felszíne közötti illesztésnél.

Két betétet nem szoktam használni: egymás tetejére rakva semmi értelme, egymás elé helyezve ha nincs átfedés,akkor tutira mellé megy a vegek találkozásánál, ha van átfedés a kettőn, akkor az meg baromi kényelmetlen lehet. Én inkább éjszakait használok napközben is, ami azért jó, mert nem csak hosszú, hanem széles is, így nem kell annyira ügyelni az elmozdulásra, mert ha el is mozdul valamerre, még bőven tud hova folyni a betéten a vér.


32/n

2019. jún. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Betéttel igen, tamponnal sosem. Szerintem nincs olyan nő, aki ezt nem érzi időnként.

Gyakori csere. Két betétet én sose tettem be.

2019. jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Hamar meguntam, és tamponra váltottam. 2 betétet sose tettem be. Inkább vettem éjszakáit.
2019. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!