Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem szólt a barátnőm...

Miért nem szólt a barátnőm hogy vegyek neki betét? Miért szegyenlik a nők ennyire?

Figyelt kérdés

Úgy volt először hogy 2 hétig lesz nálam mondtam neki hogy maradjon még pár napot és itt maradt.

Voltunk sétálni ebédelni utána elmentünk boltba és nem szólt hogy kell neki betét, mikor haza értünk ment aludni utána úgy ébredt sírva mert véres volt az ágy meg a nadrágja. Még akkor sem mondta hogy menjek venni neki, én kérdeztem meg és akkor is csak bólogatott

4 hónapja vagyunk egyutt.


2019. jún. 8. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ezt vele kellene megbeszélned.. mi nem tudjuk, lehet fél szólni de én nem ismerem

Nyugdtasd meg hogy nincs semmi és legközelebb nyugodtan szólhat bármiről

2019. jún. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem tőle kérdezed meg? Miért a Gyakorin vergődsz, mikor ott fekszik melletted a csaj? Miből gondolod, hogy mi belelátunk a fejébe és el tudjuk mondani helyette, hogy mit miért csinál?
2019. jún. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
A nők nem szégyenlik, csak a kislányok. Arról nem is beszélve, hogy az átlag 12 évnél idősebb nőnemű egyedeknél mindig van 1-2 betét vagy tampon a biztonság kedvéért. Kérdezd meg mi baja.
2019. jún. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem itt mert ő nem mondja
2019. jún. 8. 23:38
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Akkor próbáldd meg valahogy finomabban megkérdezni, én sose féltem elmondani hogy épp megvan de pl barátnőm inkább elküldi a párját ha meg akarja látogatni és nincs kisminkelve, pedig már lassan egy éve vannak együtt...lehet azt hiszi hogy akkor nem akarod majd, nem ismeri itt senki a barátnőd, ezt nekex kell megoldani mi nem tudunk segíteni
2019. jún. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
68% tök kedves vagy, de ne válaszolgass már neki. Ez egy menstruációfétises hülyegyerek, naponta ír ki véres kérdést, erre onanizál. Mármint válaszolgathatsz, csak tudj róla, hogy nem egy kedves kamasznak segítesz, hanem valami orknak, aki magát kényezteti a válaszaidat olvasva...
2019. jún. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2019. jún. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy a logikát teljesen hiányolom a barátnődből. Tény vannak olyan nők akik szerint ez nem a férfire tartozik, de azok felkészültek, követik a ciklusuk, diszkréten elintézik a dolgot anélkül, hogy a pasi orrára kötnék, de nem vérzik össze az ágyat majd bömbölnek felette.

Ott van a többi nő aki természetes tényként kezeli, ha kell maga dobja a kosárba a szükséges tisztasági cuccokat.

És ott a barátnőd...

2019. jún. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
* betétET. Használj ragokat!!
2019. jún. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

lol


Ha ez igaz sztori, a nőnek valami lelki gondja lehetett és a menzesze csak az utolsó csepp volt a poharában.


29 éves vagyok. Kb 14-15 éves koromig volt ciki téma, hogy betétet veszek meg betétet kérjek. Szóval vagy a barátnőddel 15 alattiak vagytok vagy a barátnőd, ha témyleg nem mer betétet venni, agyilag gondokkal küzd.


Illetve, már kamaszkortól mindig visznek a lányok/nők betétet a biztonság kedvéért (még első menzesz előtt is). Főleg, ha tudják, hogy meg fog jönni.


Ez a sztori kamuszagu, de jót nevettem rajta. :-)

2019. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!