Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem betegség? Durva szex?...

Nem betegség? Durva szex? Felfázás?

Figyelt kérdés

Itélkedős válaszokat nem kérek! (Nőgyógyászt fogok látogatni)

Nagyon ég csíp a puncim folyamatos pisilhetnékem van, időnként barnás véres váladék folyik ki(kb fél óráig). 2 napja voltam együtt egy sráccal aki régen szexelt és véres ondó jött belőle (fogamzásgátlót szedek, nem használtunk gumit, nem kérek itélkezős választ)

Ma is együtt voltam valakivel, 2 óráig nagyon vadan szeretkeztünk. (exem, ő is régen szexelt, nem használtunk gumit. Még mindig nem kérek itélkezős válaszokat, tudom mit csináltam) 2 napja kb 2 órát ültem a kövön sortba. Egy hete voltunk aquaworldbe. Tegnap is ültem hidegbe. És ma medencébe elég hideg medencében fürödtünk másfél órát és amióta kiszálltunk a medencéből azóta fáj. Ma este akartam barátnőmmel elmenni, de elkezdtem szédülni, fájt a fejem, vert a víz és remegtem. Hazajöttem. És amúgy holnap fog megjönni. Ez valamennyire összeköthető?

Valami kezelési ötlet, amíg nincs nőgyógyász? Lehet felfázás? Lehet nem betegség vagy csak a durva szexuális együtt léttől?



#szexualitás #felfázás #nemi betegségi
2019. jún. 10. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Húgyúti fertőzés lehet, amit a gyakori szex is kiválthat. Amíg nincs orvosi segítség, sós vizes ülőfürdő hasznos lehet.
2019. jún. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Húgyúti fertőzés nem a hidegtől van bakteriális oka szokott lenni, így hogy gyakran váltod a partnereid és nem védekezel óvszerrel a fertőzésektől nem vagy védett.

Mindenképpen menj orvoshoz és a helyedben nem csak sima nődokihoz, hanem bőr és nemibeteg gondozó szűrésén is részt vennék. Nőgyógyász nem vizsgál mindenre.


A szédülést, fejfájást inkább az időre fognám, hirtelen lett meleg, sokakat megvisel.

2019. jún. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem csak húgyúti fertőzés lehet, hanem valamilyen nőgyógyászati fertőzés is.
2019. jún. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tán egy kicsit jobban kellene figyelni, hogy kivel fekszel össze (ugye tudjuk, hogy a fogamzásgátló a nemi betegségek ellen nem véd), és akkor lehet, hogy nem lennének ilyen gondjaid. Indulhat a lepontozás(pont leszarom) :)
2019. jún. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!