Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy baba? Tudom orvos....

Lehet hogy baba? Tudom orvos. De nem mostanában jutok el oda a kíváncsiság meg hajt. Volt ugyan ilyen helyzetben valaki?

Figyelt kérdés
14. -15. -én nem várom. Lassan egy hónapja szedem a trimeszter 1 vitamint. Semmi rosszat nem tapasztaltam sőt eddig csak jót. Kb 7 napja elkezdett borzasztóan szurkalni a hasamalja. Nem vettem róla nagyon tudomást menzesz előtt alltalaban szokas. Ma ágyban fekvéskor vettem eszre, hogy bő színtelen szagtalan vizes folyasom lett. Számomra ilyeszto mert soha nem fordult elő ekkora mennyiségben.

2019. jún. 12. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az, de előbb várd meg hogy elmaradjon majd tesztelj
2019. jún. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem is várd meg, amíg késik, és tesztelj, akkor már mutatni fogja. Tudom, gyilkos ez a pár nap addig, de kitartás, kívánom a pozitív fejleményeket :)
2019. jún. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!