Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Orgazmus után hasi görcs? Kb...

Orgazmus után hasi görcs? Kb menzesz szerű?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Legalább 1 éve h megfigyeltem, hogy sokszor a menzesz előtti napokban orgazmus után nagyon begörcsöl a méhem. (Nem szextől, csak orgazmustól. Akár szex nélkül is)

Nagyon nagyon fáj, kb 10 percig, aztán vége.


Kismamák szoktak hasonlót tapasztalni, de engem érdekelne, hogy másnak előfordul-e?


PCO-m is van, az egyik petefészkem enyhen cisztás. Altalaban 33 napra jön meg, de pl legutóbb 40.napra jött meg, és akkor legalább 1 hétig (menzesz előtt) minden orgazmus után erősen görcsöltem. De annyira, h azt gondoltam a szülési fájdalom se fájhat jobban (csak több ideig tart...)


Oxitocin túltermelés lehet ilyenkor? Vagy a ciszták? Vagy ha késik a menzesz és a nyálkahártya vastagabb? (Menszekor nekem az “átlagnál” jobban görcsöl sajnos eleve.)


Dokihoz elmegyek hamarosan, de kíváncsi vagyok tapasztalatokra.


Köszi! :)



2019. jún. 12. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

En is tapasztaltam, borzalmas, rosszabb mint a mensi. Abban a par percben ugy erzem inkabb aszketa leszek csak ez a fajdalom ne legyen.

Nem reg voltam nodokinal, 100% egeszseges vagyok, es kesni se szokott. Szerintem csak azert van mert befeszulnek az izmok es gorcsot valt ki

2019. jún. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszod! :) Dokinak ha mondtad, mondott ra valamit? Vagy nem tudja o se mi lehet?
2019. jún. 13. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!