Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg tudja állapítani a nőgyógy...

Meg tudja állapítani a nőgyógyász hogy miért nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés

Tampon, sport vagy ilyenek.. Valószínűleg el kell mennem nőgyógyászhoz és nem tudja az anyum hogy lefeküdtem a barátommal 1 éve. Nem vagyunk már együtt. Légyszi ne gyertek azzal hogy "hogyha a szexhez nagy vagy akkor ahhoz is hogy beszélj anyukáddal", mert nem olyan a kapcsolatom vele, hogy mindent meg tudok vele beszélni, de ennek ellenére nagyon szigorúan vesz mindent. Konkrétan semmit se merek vele megbeszélni, mert nem lehet vele normálisan beszélgetni anélkül hogy lenézzen. De most nem ez a lényeg. Szóval még tudja állapítani az orvos hogy mitől nem vagyok szűz?

17/L


2019. jún. 13. 17:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja bocs nem figyeltem hogy már nem vagytok együtt (mondjuk azt nem mondtad voltál e azóta valakivel, de ha nem akkor a védekezős részt felejtsd el 😘)


Egyébként nekem maradt már ki egy hónap és nem volt semmi bajom

2019. jún. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Fél éve nem voltam együtt senkivel. Szerintem akkor várok még pár hetet, és ha még mindig nem jön meg akkor el kéne menni. Hát akkor valószínűleg az lesz, hogy megmondom anyunak hogy maradjon kint, mert kellemetlen lenne...😅

Köszönöm a gyors válaszokat. Hálás vagyok

2019. jún. 13. 19:41
 13/13 anonim ***** válasza:
Leirja az ambulans lapra h van e szuzhartya. Azt nrm h mitol nincs de anyukad nrm fogja bevenni h elfutottad ...
2020. okt. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!