Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruácio idején is el...

Menstruácio idején is el lehet nögyogyászhoz menni? Nem akadályozza meg? Vagy hogy megy ez?

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon nem sürgős, akkor menstruáció idején nem érdemes elmenni nőgyógyászhoz, mert ilyenkor nem vizsgálnak meg, csak tanácsokat adnak. Ha csak egyszerűen meg szeretnéd mutatni magad, akkor semmiképp ne akkorj menj, ha menstruálsz.
2008. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon-nagyon muszaj elmenned (komoly problema van) akkor menj! De ha tudsz varni, akkor mindenkepp mensi utan menjel!
2008. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
hát igen mert ez nagyon kellemetlen még a dokinak is.
2008. nov. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ mi a probléma.

Mert ,hogyha az a gond hogy nem múlik el a vérzés vagy esetleg kimaradt egy tabletta és megjött(vagy hasonló probléma esetén ,mert lehet vetélés is) akkor mindenképpen menj el a vérzés ellenére is. Ilyenkor megvizsgál a doki. Nálam konkrétan ez a két eset volt.

Hogyha egyszerűen csak rendszeres ciklusról van szó akkor nem érdemes menni,mert úgy sem tud mit kezdeni.Várd meg még elmúlik.

Amúgy szüléskor is vérzel és a doki akkor is vizsgálgat ez a dolga.

2008. nov. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Ha menstruációs problémával, fordulsz az orvoshoz, kimondottan kérik, hogy akkor menj, amikor menstruálsz.
2008. nov. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
engem megnezett hüvelyi UH-on, pedig menstrualtam. :-) Szerintem ez a problematol is függ
2008. nov. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem mennék, ha nem muszáj
2014. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb, hacsak nem pl. gyógyszert mennél feliratni
2014. júl. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!