Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » OB ProComfort tampon alkalmas...

OB ProComfort tampon alkalmas fürdésre/strandolásra?

Figyelt kérdés

Mennyire megbízható?

Köszönöm előre is.



2019. jún. 14. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Fekete fürdő ruha legyen rajtad. Nekem szinte mindig átázott eddig egy kicsit de nem vészes.
2019. jún. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minden tampon alkalmas strandolásra, csak oda kell rá figyelni, mert a cérna miatt valamennyi vizet is magába szív, így meg már kevesebb vért tud megtartani. Szóval gyakori ellenőrzés, plusz a fürcsi végeztével, ki kell venni bármennyi is van benne, mert a strand vize (amiböl több-kevesebb mindenképp kerül bele) fertőzések melegágya, főleg ha még vérrel is keveredik, és sokat van bent. Szóval célszerű mielőbb megszabadulni a fürdőzésnél használt tampontól.


Ha a vérzésednek megfelelő méretűt használsz, akkor nincs miért aggódni, főleg ha időnként ellenőrzöd mi a helyzet a tamponnal. Viszont arra figyelj nagyon, h jól rakd el a madzagot, mert az irtó ciki, ha kikandikál a vége a fürdőbugyi alól!! Én úgy szoktam, h a nagyajkak közé rakom, és a hátrafelé vezetem ki a végét. Sok nő nem figyel erre, és a vízben való mozgás közben kimászik a fürdöbugyin kívülre, és egy fekete,vagy valamilyen sötét fürdőruhán elég feltűnő a kék madzag...

2019. jún. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!