Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek gyulladás mikorra...

Petefészek gyulladás mikorra múlik el?

Figyelt kérdés
Ma megyek nogyogyaszhoz. 2 napja kezdodott nagyon eros alhasi fajdalom mindd ket oldalon. Haziorvosnal voltam a vizeletem rendben van. Nyomasra is elegge faj es erzekeny. Ma reggel pedig mar hanyingerrel es derektaji fajdalommal ebredtem ami nem akae szunni. Nagyon gyanus hogy petefeszek gyulladas lesz. Mit fog felirni a doki es mibol fog allni a vizsgalat? Valamint sokara fogok helyrejonni?
2019. jún. 15. 10:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy petefészek gyulladás, most nem fogom leírni mi minden lehet még.

Csinál majd ultrahangot is meg manuálisan megvizsgál és valszeg antibiotikumot fog felírni neked, ami szinte rögtön leszedi a gyulladást. Ha ez lesz, akkor vegyél bélflórára probiotikumot és azt is kell szedni két órás különbséggel az antibiotikum után,előtt, mert teljesen letarolja nemcsak a bél, hanem a hüvely flórát és akkor meg jön a gomba és kezdődik minden előröl.


Jobbulást!

2019. jún. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!