Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kevés a menstruaciom és...

Kevés a menstruaciom és barna, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy mindig késik a menstruaciom, most is kesett, és fajt neha a hasam, és neha már úgy ereztem magam mintha bármelyik pillanatban meg jöhetne, a napokban elkezdett sok mennyiségű színtelen, és vizes folyas jonni, és ma pedig egy olyan két ujjbegynyi ver jött belolem de az is barna volt már, és rossz szagú nagyon, ez mit jelenthet? Miert nem tudott meg jonni nekem most normalisan? Nem érzem jol magam ettol, hogy nem tudok menstrualni, nagyon feszültté tesz, mit lehetne tenni és mi lehet a bajom?
2019. jún. 15. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
hány évesd vagy?
2019. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
18
2019. jún. 15. 13:53
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet elővérzés
2019. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En is allandoan verzesproblemakkal kuzdok, csak en 28 vagyok. Kimarad 2 honapot, aztan fel evig minden okes, utana kesik 2 hetet, most pl. majusban nem jott meg, de 3 hete barnazok... Irtora kikeszit engem is, h egesz eletemben ezzel kell bajlodni. En most voltam nőgyogyasznal csutortokon. Most gyogyszert fogok szedni. Remelem helyreall... Szerintem menj el Te is, ha nem tortenik semmi ezutan sem. Nekem pl legalabb az megnyugvast ad, h nem talalt semmi olyan nagy problemat.
2019. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, hormon probléma.


Nekem fogamzásgátlót írt volna föl az orvos csak úgy, mondva, hogy kell egy kis hormon....na beszóltam neki, hogy felejtse el. Többet árt mint használ.


Nos, elmentem Gyuri bácsi, a bükkszentkereszti gyógyfüves ember boltjába és kértem fitoösztrogént tartalmazó gyógynövénykeverék készítményt és most iszogatom. Ez a tea állítólag a hormonháztartást szépen helyrehozza.

2019. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rossz szagú váladék? Nem feltétlen a hormonjaiddal van baj lehet fertőzésed, menj el egy orvoshoz vizsgálatra
2019. jún. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hogy barna verzesem volt tobb napig. Nem eri meg vele annyira foglalkozni szerintem. Engedd el, ha nem fog helyreLlni akkor nodokihoz menj.

Szimplan hormonproblema is lehet, levalt egy kis darab mensinek. Nem kell megijedni, nyugi ;) En is szembesulok neha erdekes mensivel.

2019. jún. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!