Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség megszakítás után ki...

Terhesség megszakítás után ki mikor volt újra együtt a párjával, és tapasztalt e, ilyet?

Figyelt kérdés

elég sokáig tartott mire feldolgoztam a dolgokat így jóval több idő telt el mint az orvos álltal javasolt 6 hét,mire azt tudtam mondani hogy újrahasznosított fussunk neki a baba projektnek.

Viszont olyat tapasztaltam amilyet még soha, az együttlét alatt nem, hanem utánna kezdett el csípni odabent.

ezért érdekelne ki mennyit várt és hogy érzett e, ilyet. Lehet hogy attól van ahogy össze szukultem? (párom szerint nagyon szűk lettem. vagy keressem fel hétfőn a dokimat és nézzen meg?


2019. jún. 15. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
wHAT the fuck ? Hogyan szűkültél volna össze ,rohadtul nem értem.Hát gondolom valamilyen bakteriális vagy gombás fertőzésed lett.
2019. jún. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Ez valami fertozes, de az is lehet, h nem nalad, hanem parodnal, illetve mar mindkettotoket erint.
2019. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

1!


Vaginizmus, nézz utána.


Kérdező, te is. Lelki oka is lehet

2019. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#1 nekem ugyanez volt, csak hüvelygyűrűtől. szűk voltam, fájt a szex, semmi nedvesedés, libidó 0
2019. jún. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 piroska és a farkas válasza:
83%
Gondolom, beteg volt a magzat, nagyon sajnàlom. Szerintem ennek a szűk- ségnek inkàbb lelki okai lehetnek, lehet, h még igazàból nem àllsz készen. Fertőzés kizàràsa miatt viszont én felkeresnék nőgyógyàszt ( is) .
2019. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!