Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan zajlik az első nőgyógyá...

Hogyan zajlik az első nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátló tablettát tervezek feliratni a nőgyógyásznál és ez lesz az első látogatásom nála. Még nem élek nemi életet, így gondolom némileg eltér majd a vizsgálat, persze ez orvosonkét változó, legalább is ahogy hallom az információkat.

A ti tapasztalataitokra lennék kíváncsi, hogy aki hasonló helyzetben ment nőgyógyászhoz, annál hogyan történt a vizsgálat menete?



2019. jún. 17. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
csak engedd el magad, légy őszinte és nem kell izgulni, hidd el, neki te leszel a 8000-edik lánya aki hasonlóan izgult
2019. jún. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2019. jún. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hali!

Én voltam már cytologiai vizsgálaton (sulihoz kellett) az gondolom neked nem kell. De ha mégis megvizsgálnád magad , ami egyébként nem hátrány , akkor leírom a menetét.

Lehet neked csak sima ultrahang lesz , hisz kenetet nem vesz , de persze attól függ hova mész (én Szentesen voltam).

5k ez az egész

+Cytologia kb 8k (ez változó) eredmény kb 2 hét

2019. júl. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Előző vagyok!

Bemész felveszi az adataid. Elmondod mi a panaszod , miért mentél.

Ha szeretnél vizsgálatot , akkor viszont alulról le kell vetkőzni egy külön helyen.

Amit ajánlanék hosszú pólóba menj!!!!

Ha cytologia akkor kenetet vesz , ha szűz vagy akkor a legkisebb cuccal teszi ezt meg (amivel a babáknak is szokták). Fontos , hogy mondd el szűz vagy e vagy sem.

Ultrahangot is nyomathat , megmutat pár dolgot , érdekes.

Hidd el nem para! Én is azt hittem..meg hát azért naa😅

És tényleg nem Te vagy az első aki oda megy. Szóval pánikra semmi ok , nem győzöm hangsúlyozni!

Nagyon megértőek egyébként! Ééés ami a legfontosabb bemész és nem érzed magad kínosan! Nyugibugi😎

2019. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha csak gyogyo kell akkor nem csinál semmit szerintem
2019. júl. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!