Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Együttlét után miért görcsölt...

Együttlét után miért görcsölt be a hasam, és sajog mindenem?

Figyelt kérdés

3 hét kihagyás után tegnap este lefeküdtem a párommal, viszont 1 perc alatt abbahagytuk az egészet, mert iszonyatosan elkezdtem görcsölni. Mozogni is alig tudtam, könnyes volt a szemem, muszáj volt fájdalom csillapítót szednem. Viszont azután meg éjszaka borzasztóan elkezdett sajogni a fenekemnél a nyilásom körül, éreztem, hogy összefeszül az izmom, és mozogni is alig tudtam. Ma reggel szintén voltak ilyen benyilalások, feküdni sem tudtam rendesen, mert minden percben sajgott. Most már csillapodik, nem érzem, hogy fájna, csak a hasam picit görcsöl még mindig, de akkor is érdekel, hogy mitől van ez az iszonyatos fajdalom.

Valaki tapasztalt hasonlót? 19/L


2019. jún. 20. 14:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!