Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy 17 éves lánykén...

Normális, hogy 17 éves lányként 1 üveg bort még csak meg sem érzek?

Figyelt kérdés
Sem a házi, sem a boltban vett boroktól nem tudok berúgni. Esetleg akkor, ha 2 üveggel megiszom egy órán belül. De az sem az igazi, volt, hogy 3-at megittam. Ez normális? Tudtommal a fiatal lányok nem bírják az alkoholt, ezzel nem értek egyet.
2019. jún. 20. 15:46
 1/4 anonim válasza:
50%

Szerintem az nem normális, hogy ennyit piálsz.


Nagyban függ a testsúlyodtól is, ha nem egy vékony alkat vagy.

Meg ez egyéni is. Én már egy pohár sört megérzek, egy üvegtől rendesen berúgok...


Fröccsöt megiszok 6-ot is és nem érzem... Meg a töményt se érzem ennyire, fél liter vodkát már igen...


Nem tudom, miért rúgok be ennyire a sörtől....


22n

2019. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Ez egy kicsit sem normális.


Szerintem ne próbákozz vele tovább, hanem jó lenne egy orvosnak ezt elmondani, egy belgyógyásznak...

2019. jún. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Alkoholizmus
2019. jún. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Régen én is ilyen voltam 15-16-17 évesen...

Én ittam a legtöbbet a bandából kb 3x annyit ittam mint a többiek mert jó sokat kellett vedelnem ahhoz hogy csatt készen legyek...

Mára ez megváltozott teljesen ... Nem bírom az alkoholt , 1 pohár sört már beérzek, fél üveg bortól berúgok...Ezért nem is iszom már mer tényleg nagyon nem bírom...

22/F

2019. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!