Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lady ciklus teát használta...

Lady ciklus teát használta már valaki?

Figyelt kérdés

3 honapot nem menstruáltam majd el mentem nőgyogyászhoz onann laborba és kiderült hogy magas a cukrom, el mentem endokrinologushoz és kiderült hogy inzulinrezisztens vagyok, Merckformin xr750mg tablettát irt fel nekem amit szedek már 1,5 hónapja.

Vissza mentem a nőgyogyászhoz kaptam beútalot hormonvizsgálatra de az ciklushoz kötött 3-5 nap között de nekem nem jött meg és nem is érzem hogy meg jőnne igy nem tudok menni hormon vizsgálatra.

Kérdésem az lenne hogy ha most el kezdeném inni a lady ciklus teát elkézelhető hogy segitene megindutani?



#egészség #Merckformin XR #cikluszavar #Cikus kimaradás #Mrntruácio probléma
2019. jún. 21. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:

A gyógynövények nagyon jó hatással tudnak lenni az ilyen dolgokra, persze ha megfelelően alkalmazzák. Ezt a teát 2 hétig kell inni folyamatosan. Napi egyszer 1 liter vízben 3db filter kiáztatva, így elvileg a menstruációt meghozza (de ez a tájékoztatón is rajta van).

Én is most kezdtem el inni, hasonló célból, remélem valóban beválik, én nagyon bízom benne.

2019. jún. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is bizom benne.
2019. jún. 22. 10:02
 3/3 anonim válasza:
1 hétig kell inni úgy, ahogy leírta az előttem hozzászóló is. Nekem borzasztóan fáj tőle a hasam, de elvileg idővel jobb lesz (most iszom először.
2019. dec. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!