Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, hogy ha intim...

Miért van az, hogy ha intim szőrtelenítést csinálok, akkor utána pár napig, fura színű és krémesállagú folyásom van?

Figyelt kérdés
Valamint ilyenkor a szexet sem élvezem, mert tapadóssá teszi ez a folyás a hüvelyemet. Már borotváltam is, női és férfi borotvával is, persze előtte még forróvízzel is lefertőtlenítettem, próbáltam már gyantával is, de mindegyiknek ez lett a vége. Mi lehet a gond?
2008. nov. 13. 00:04
 1/4 Srapnel ***** válasza:
100%
A forró vizes fertőtlenítés hiába fertőtleníti a borotvát, a szőrt és a bőrödet nem fertőtleníted, így az azokon lévő mikroorganizmusokat felveheti a borotva és "széthordja" a nemiszerveden. Valószínűleg érzékeny a hüvelyed. Fizikailag és orvosilag a bőröd és a hüvelyed között nincs ilyen kapcsolat, tehát valami anyagot csak sikerül bevinned kívülről.
2008. nov. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De szappannal vagy tusfürdővel szoktam felhabosítani az egész terültetet előtte. Másképp már nem tudom fertőtleníteni! :S
2008. nov. 13. 11:58
 3/4 Srapnel ***** válasza:
Sem a szappan, sem a tusfürdő nem való a hüvelybe egyébként. Előfordulhat, hogy a használt szerek valamelyikére érzékeny vagy. Próbálj ki másokat is, hiszen van, akinek a bőre érzékeny a szappanra, vagy a tusfürdők többségére, akkor a nemi szervvel pláne előfordulhat. Nem hiszem, hogy komolyabb probléma lenne, meg kell keresned azokat a szereket, amelyekkel nincs ilyen probléma. (első válaszoló)
2008. nov. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, a női és férfi borotvahabra például allergiás vagyok... de akkor miért van, hogy a gyantázás után is pont ugyanez lesz a probléma? Pedig akkor nem jut a hüvelyembe se szappan se tusfürdő:S Lehete hatásosaab ha elmegyek nőgyógyászhoz és megkérdezem tőle:)

Köszönöm a segítséget!

2008. nov. 14. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!