Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Veletek is történt már a...

Veletek is történt már a menses első napjaiban akár ájulásig fokozódó rosszullét?

Figyelt kérdés

A hasi görcsök, fájdalom mellett szédülés, fokozódó gyengeségérzés, végtaggyengeség, stb. Kb. ez van válam. Nem minden ciklusban, de az utóbbi években egyre gyakrabban.

Van erre valami gyógymód?

19/L



2019. jún. 23. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Igen! Sőt már előtte való napokban is. Ráadásul iszonyat álmos vagyok de mégsem tudok jól, mélyen aludni. Nagyon fájnak a melleim, rosszkedvű vagyok és eszméletlen gyenge, fejfájós, még a napi dolgokat ellátni nehezemre esik.

Az ehavi különösen durva volt.


Egyébként ahogy idősödöm egyre rosszabb tünetekkel jár. Még hogy a menstruáció nem betegség... jobban ledönt a lábamról, mint egy hasmenés bakker

2019. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Dettó nekem is egyre rosszabb bár nekem inkább a hányinger/hányás felé tolódik
2019. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
Még nem ájultam el, de amúgy nekem is ugyan ez! Stresszes időszakban még rosszabb. Pláne mikor vizsgaim vannak akkor első nap úgy görcsölök, hogy nem bírok tanulni, akkor mégidegesebb leszek és még jobban fáj. Mindent próbáltam, gyógyszert rengeteg félét, teát, masszázst, még talán a melegvizes fürdő vált be legjobban. Jó lenne valami gyógymód...
2019. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Ami nekem bevált aloe verat ittam, aviva torna segített meg még a ligetszépe olaj kapszula is. Ezekkel próbálkozz, 20 évig szenvedtem a fájdalomtól mire végre megműtöttek... endometriózis volt.
2019. jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Endometriózist àllapítottak meg nàllam: tünetek első nap: szédülés, remegés, zsibbadas, gyengesség, forró test mintha làzas lennék, hányás. Ha ez lezajlott pár órán belül megjött
2019. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!