Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon! Hogyan kell helyesen...

Tampon! Hogyan kell helyesen felrakni?

Figyelt kérdés

Néhányszor már használtam tampont, de az nagyon kényelmetlen volt. Sajnos viszont úgy tűnik, az idei nyaralás utolsó napjaiban meg fog jönni :(

Mivel még szűz vagyok, nem mertem túl mélyre tenni soha, ezért nagyon éreztem, és fájdalmas is volt kivenni, miután teleszívta magát vízzel. Nem tudom, hogyan csináljam úgy, hogy ne legyen kellemetlen 😕😕

Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném 🙁💜


2019. jún. 23. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont azért fáj, mert nem tetted mélyre. Ha a második ujjpercedből is eltűnik egy kis rész, fogod érezni, hogy már jobb.
2019. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A szűzség nálam semmit nem számított. A támpont kicsomagolod, (nem rángatod meg a kis madzagját, mint ahogy sokan javasolják, mert nekem az o.b.alja simán széthúzódott attól) javasolt feltenni az egyik lábadat a wc-re, megfogod a mutató és a hüvelyk ujjad közé, és addig nyomod felfelé amíg már nem érzed, hogy ott van. Utána kiveszed az ujjad és kész
2019. jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 💜🖖
2019. jún. 23. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!