Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a mellem, terhes vagyok?

Fáj a mellem, terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nem feszít, nem érzem úgy mintha nőne, egyszerűen csak fáj az egész, néha pedig a mellbimbómba is belenyilal. 5 napja iszom a Lady Ciklus teát, mert egy ideje nincs rendes menzim, de szerintetek ennyi idő alatt megmozgatna bármilyen hormont vagy csak simán terhes vagyok óvszeres védekezés mellett? (Tesztelni még nem tudok, addig még 10-15 nap van, ami rengeteg).

2019. jún. 23. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha egy ideje nem szabályos a ciklusod, akkor inkább ebben kellene keresni a mellfájdalom okát. De tök normálisan is fájhat. Mindenkinek folyamatosan változik, hogy mikor milyen tünetei vannak a ciklusa során. Nem hinném, hogy terhes vagy.
2019. jún. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem valószínű hogy terhes legyél, ha eddig sem volt minden oké, akkor az ilyesmin nem kell annyira meglepődni

Túlreagálod

2019. jún. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!