Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg lehet a menstruációt...

Tényleg lehet a menstruációt késleltetni, ha 4-5 nappal előtte citromlét iszok?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne, hogy most késsen.

Ha nem lehet késleltetni ezzel, akkor mivel lehet? 5 napom van rá. Kérlek valaki!!



2019. jún. 24. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Fogamzasgatlo tablettaval, de nem 5 nap alatt
2019. jún. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pedig én ezt olvastam.
2019. jún. 24. 18:46
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem, ez csak mese.

Van, akinek véletlen - de csak véletlen - éppen akkor késik valamennyit, de nekik eleve nem szabályos a ciklusuk.

A menzeszt siettetni vagy késleltetni csak hosszann ideig (minimum több hétig) tartó hormonkezeléssel lehetne, a citromlé meg nem tartalmaz semmi erre alkalmas hormont.

A menzeszt nem lehet házi szerekkel késleltetni, ezt egyszerüen tudomásul kell venni.

Nem értem, miért nem tudja ezt elfogadni egy csomó nö!

2019. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Terhességgel!
2019. jún. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egesz nyaron nem menstrualnék, mert kb folyamatosan citromos vizet iszom
2019. jún. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Van olyan szuri, hogy 3 hónapig nem jön meg. Tele tolnak hormonnal és nincs gond. Ha nagyon fontos megéri. Lehet a világ sorsa mullik rajta.
2019. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!

Ha így jött meg: május 19-26 június 1-8 akkor van esély, hogy most elmarad mert ez a kettő között 1 hét telt csak el?

2019. jún. 24. 19:09
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van esély, hogy nem jön meg. De ahogy elnézem, még nem vagy 16 éves.

Ezt a hülyeséget meg hol olvastad, hogy citromlé ivásától késik? Ha ez igaz volna, akkor az összes limonádét ivó nőnek össze-vissza késne a menstruációja. Ebbe belegondoltál? Én pl. meg szoktam enni karikára vágott egész citromot, van, amikor kettőt is. Mégsem mozdul semerre sem a ciklusom.

2019. jún. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
15 éves koromban jött meg egy éve, azóta még nem állt be 16 éves vagyok. Sajnos én nagyon későn érő vagyok, nem hiába nekem jött meg utoljára az osztályban..
2019. jún. 24. 20:24
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is olvastam a citromról, még a C vitaminról. Volt többször is, hogy nyaralás miatt tolni szerettem volna, megittam naponta 2 liter citromos vizet, szedtem a C vitamint, és 2 nappal korábban jött meg :DD


Ha nyaralás miatt aggályos, mondjuke gy fürdős nyaralást sejtek a háttérben, akkor ne aggódj, használj kis méretű (vagy neked megfelelő) tampont, azzal fürödhetsz.

2019. jún. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!