Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek normális, hogy a...

Szerintetek normális, hogy a nők úgy szedik a fogamzasgátlót, mint a vitamin?

Figyelt kérdés
Oké, hogy véd meg “jobb” mint a gumi, meg nincs vele (annyi) macera (a férfinak semennyi), de mégis, azok a nők, akik ezen élnek évekig, belegondolnak abba, hogy mit tesz a szervezettel + belegondolnak a kockázatokba? Ér annyit a szex (vagy a pasi akiért teszed), hogy ezt bevállald?

2019. jún. 25. 15:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
(*fogamzásgátló; *vitamint)
2019. jún. 25. 15:15
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Érdekes, hogy aki azon pörög, hogy a fogamzásgátló méreg, annak valahogy sosem néz utána, hogy a tablettának igen is vannak előnyös hatásai is. Tudtad pl azt, hogy véd a petefészekrák ellen?
2019. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Aki nem akar gyereket, de szexel, az igenis védekezzen!
2019. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Én belegondoltam és nem szedem. 6 évig szedtem és már akkor gondok voltak. Nincs az az aranytökű pasi akinek a kedvéért szedném. Ha nem akar gumit húzni, akkor megy a levesbe.


Igazából, nem a nőkkel van a baj, hanem az orvosokkal akik felírják nekik.

2019. jún. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Első körben mondjuk nem a nőknek kéne belegondolni, hanem az orvosoknak, akik nyakra-főre, mindenféle vizsgálat nélkül felírják nekik.

Vagy még inkább a párjuknak, aki nem akar óvszert használni.


iszonyat veszélyes a tabletta, nagyon nagy károkat tud okozni. Nem véletlen, hogy évtizedek óta nem tudják piacra dobni a férfi fogamzásgátlót, mert a férfiak nem lennének hajlandók szedni. Ez sokmindent elárul...

2019. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Te meg mit remegsz azon, hogy hányan szednek fogamzásgátlót, mennyi ideig? Aki dugni akar, az védekezzen! Még mindig jobb, mint havonta járni kapartatni, vagy 72 órás tabi után rohangálni.

Egyébiránt sok pozitív hatásai is vannak: pld:-haj fényesebb

-nem nyűglődök az ovuláció idején (mivel nincs)

-nem ömlik belőlem a vér napokig intenzíven

-nem görcsölök, és járok úgy, mint az U szeg

-melleim minimálisan ugyan, de nőttek, mióta szedem.

(4 éve szedem, és nem bánom, hidd el.) Ha te nem akarsz, akkor nem szedsz, ennyire egyszerű. :-)

2019. jún. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy most csudi jó hatásai vannak... De majd jön az állandó hüvelygomba, gyulladás, meddőség, vérrög... Az egyik munkatársam majdnem belehalt, mert vérrög alakult ki nála a fog.gátló miatt. Most meg 3 éve nem tud teherbeesni, szóval étrssétek csak a hormontablettákat! Rengeteg hormonmentes készítmény van, nem 1980 van!
2019. jún. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Előttem szólónak!

Attól, hogy a munkatársad így járt, még nem garancia, hogy magam is így fogok. Nem tapasztaltam a 4 év óta sem hüvelygombát, sem gyulladást, se semmi mást, amiket leírtál. Ha te nem szeded, lelked rajta, nem te fetrengtél havi vérzésed alatt, mint ahogyan én, olyan görcseim voltak, falat kapartam. Ha óvszert használnánk, attól még ugyanúgy kínlódnék a havi vérzéssel.

Minden jót, szép estét! ;-)

2019. jún. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
8-as! Nekem sem volt olyan egetverően sok gondom a tabletta szedés alatt, csak akkor, amikor abbahagytam, mert babát szerettem volna és jó pofára estem. Te is abba fogod hagyni egyszer és akkor jön a feketeleves.
2019. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Hála Istennek, egyre több az olyan nőgyógyász aki kifejezetten LEBESZÉL RÓLA, hogy szedjél. Én nem egy ilyennel találkoztam, és férfi volt természetesen.


Amúgy a jó minőségű óvszer tényleg baromi drága. Egy hónapban alaphangon 4 ezer forint.


Volt egy pasim, aki nem volt hajlandó óvszert használni, mert folyton azt mondta, hogy nem szereti, mert olyan, mintha hárman lennénk. Állandóan összeszedtem tőle minden félét. Már nem a pasim természetesen.

2019. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!