Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 7 napos enyhe vérezgetés és...

7 napos enyhe vérezgetés és barnázás felváltva?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Május 16.án,menzeszem előtt(ami május 26.án kellene megjöjjön) 7 nappal nagyon enyhén előjött egy kis vérzés,ami olyan gyenge volt,hogy wc papíron is alig látszott,másnap reggelre el is múlt. Aztán másnap este fele ismét jelentkezett,azután lévő napokban barnázás-vérezgetés volt felváltva,de mindkettő nagyon gyengén. Aztán 23.án elmúlt,nem még volt semmi.Elég gyakran éreztem,hogy fáj a hasam,érzékenyek a melleim,fáj a derekam,és leginkább reggelente,de néha más napszakban is volt hányingerem. Ma 25.van,menstruációm normálisan holnap kellene megjöjjön,de szerintetek mi állhat az elmúlt napok hátterében? Ennyivel korábban jelezte,hogy megfog jönni vagy valami más áll a hátterében? Megjegyezném,hogy párommal lassan 5 hónapja tervezünk babát,tesztet még nem csináltam,gondoltam várok,hogy lássam megfog-e jönni,de szerintetek ez is lehetséges,vagy előfordúlt már valakinél hasonló? Köszönöm előre is!

2019. jún. 25. 23:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Progeszteron hiàny. Én 14. Naptól peteéreskor enyhe pecsételős vérzésem van, másnaptól barnázok a menzeszig. Ami vàltozó hol 35-50 napos. Menj el orvoshoz.
2019. aug. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!