Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bevizeltem éjszaka mitől...

Niktoon kérdése:

Bevizeltem éjszaka mitől lehet? Felfázás?

Figyelt kérdés
32 éves nő vagyok (3 gyerekes, 3 sima szüles),már egy hónapja lassan fel vagyok fázva, ég a hólyagom napközben, szedem a nolicint. Ma, illetve most arra keltem mély álomból, hogy ömlik belőlem a pisi, rögtön szaladtam.ki a wc re, és futás közben is jött, egyszerűen nem tudtam neki parancsolni. Mint amikor elfolyika magzatvíz. Most megijedtem, még a holyagrák is eszembe jutott.valakinek volt már ilyen? Kislány korom óta nem volt ilyen.

2019. jún. 29. 01:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Velem is előfordult már, hogy arra kelek, hogy pisilek. Annyi, hogy szerencsére abba tudtam hagyni, megkímélve vele az ágyat. Nekem is valami betegségszerűség volt, csípett a vizelet. Ciki vagy nem ciki el kell mondnai az orvosnak! Igazából nem ciki, csak mégis annak érzi az ember. Főleg, hogy már 1 hónapja vannak panaszaid. Bármi van: jobb ha minél hamarabb kiderül. Egyéb esetben pedig megnyugszol. Nekem volt, hogy konkrétan vért pisiltem, és a vesém is fájt. Hát ott azért igencsak beparáztam, de szerencsére semmi komoly nem volt. Talán erre mondják, hogy nem kell egyből a legrosszabbra gondolni (csak hát könnyű ezt mondani).

Mindenképp azt mondom, hogy reggel menj el egy orvoshoz. Ne nagyon halasztgasd!

Próbálj megnyugodni és ne olvasd, hogy mitől lehet, mert igazából nem segít, inkább csak a frászt hozza az emberre. Itt gyakorin se fogsz kapni semmi orvosi segítséged. Lehet próbálgatni otthoni hókoszpópokat, de nem kell gyógymódként tekinteni rá (akár jobban árthat is). Lehet hasonló tünet, de mégis más problémád van.

Terítsd le az ágyat, akár egy kukazsákkal, aztán próbálj meg pihenni (ez biztos nem árt), aztán pedig orvos :) Tudom sok újat nem mondtam, de hidd el, hogy kb ez a legjobb, amit jelenleg tehetsz.

2019. jún. 29. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!