Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyás mit jelenthet?

Barna folyás mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Ma pár csepp barna pöttyöt észleltem a fehérneműn. Szeretkeztünk a barátommal többször is az elmúlt 2 hétben, persze védekeztünk. Felmerült a kérdés, hogy túl erősen ujjazott meg és felsértette vagy valami más? Az utolsó két hónapban( vagyis május, június) pontosan 5.-én jött meg a menstruációm és nem tudom mire vélni ezt. 10 nappal a menstruáció előtt lehetséges? Soha nem fordult elő ilyen és nagyon segítségre lenne szükségem! Előre köszönöm.

2019. jún. 29. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Lképzelhető hogy felsértette. Sőt talán ez a legvalósínűbb.

Ezen kivül, lehet fertőzés jele de akkor nem fog elmúlni. Azt gondolom ilyen melegben akár korábban is megjöhet a menstruációd, arra meg rájössz. Ha véletlenül több napig 5-6) tart, fordulj dokihoz h kezeljen. A fertőzésekkor gyakran sérül a méhszáj, hüvely, stb hámja és ilyenkor picit lehet véres a folyás.

2019. jún. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is mondta lehet sérülés, de ha elmúlt akkor szerintem nem kell aggónod, kivéve ha kisék is majd, de az majd kiderül
2019. jún. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!