Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szuzesseg elvesztese utan...

Szuzesseg elvesztese utan kesik mar egy hete es csak barna folyasom van, normalis?

Figyelt kérdés
A baratommal 5hete vesztettem el azota tobbszor is csinaltuk,gumival!! Mindig idoben felhuztuk,tobbszor megalltunk megneztuk es nem volt kiszakadva,nem elvezett belèm,csak en mentem el utana kezzel csinaltam neki,szoval lehetetlennek talaljuk hogy terhes legyek.Viszont a mensim mar 8napja kèsik,tegnap elmentem wc-re es volt egy kis bara folyasom,meg utana is par oraig,nagyon orultem hogy talan most megjon.Reggelre viszont semmi,nagyon ketsegbe vagyok esve,de ha nemjon meg pentekig akkor muszaj tesztet csinalni viszont a gondolattol is rosszul vagyok hogy terhes legyek 19evesen..mar az abortuszrol nezek kepeket videokat annyira tartok tole..nagyon remelem hogy megjon,de szerintetek ez normalis??
2019. jún. 30. 09:46
 1/3 A kérdező kommentje:
és màr egy hete a melleim meg vannak duzzadva mint menszesz elott,alig fer mar a melltartoba akkorara nott..
2019. jún. 30. 09:48
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Nyugi, utána előfordulhat késés, a stressztől is. Meg fog jönni, ne parázz rá.
2019. jún. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%

Szia!

Ugyanígy voltam (bár én nem most vesztettem el, de eddig fogamzásgátlóval védekeztünk, csak problémáim adódtak vele). Szerintem mindenképp tesztelj - nekem negatív lett, és gondolhatod, nagy kő esett le a szívemről. A 40. napra jött meg.


Azt tudom ajánlani, hogy vizsgáld a ciklusod. Például amúgy nagyon elemedben van, és sűrű a folyásod, peteérésed van valószínűleg. A testhőd is emelkedik. Ekkor kezdődik a luteális fázis, ami a következő menstruációdig tart, és ennek a hossza általában állandó. Tehát ha tudod, hogy mikor van peteérésed, és milyen hosszú a luteális fázisod, akkor az ovulációtól számítva meg tudod mondani, hogy mikor fog megjönni, és addig sem fogsz parázni. A menstruáció és a peteérés közti szakasz (follikuláris) nem mindig állandó, így ha késik, akkor ez nyúlik el, és később van az érés, mint szokott lenni.

Természetesen továbbra is védekezzetek óvszerrel! - Ezt csak azért mondtam el, hogy ne aggódj annyira legközelebb, és ne lepjen meg, ha esetleg késik.


23/N

2019. jún. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!