Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány napos menstruációs késés...

Hány napos menstruációs késés "fér még bele" a normális/előfordulhat fogalomba?

Figyelt kérdés

2019. jún. 30. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A ciklus csak a nagykönyvben 28 napos, amúgy olyan 21 és 36 nap között normálisnak mondható. Ebből kiindulva szerintem 2 hét belefér, de csak akkor, ha nincs mellette más tünet, ami betegségre utalna.
2019. jún. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy egy honap is kimaradt nem vagyok beteg és tudom hogy másnak is volt már ilyen szóval szerintem az is lehet normális
2019. jún. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel a ciklusra rengeteg tényező hatással van, akár több hetes késés is előfordulhat úgy, hogy nincs a háttérben probléma. Az életmód változása, hirtelen fogyás, stressz, időjárás és még ezer féle dolog összejátszhat úgy, hogy akár ki is maradhat a menstruáció. Ha ez egyszer megtörténik, az még nem biztos, hogy bajt jelez. Ha többször, akkor érdemes megvizsgáltatni.
2019. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!