Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudhatom, hogy meddő...

Honnan tudhatom, hogy meddő vagyok?

Figyelt kérdés
Nos, nem járok nőgyógyászhoz, nem szedek fogamzásgátlót, és szex közben nagyon ritkán védekezek. Nyilván nem élvez belém a másik fél, de amilyen sokat szexeltem életem során, szerintem már teherbe kellett volna esnem. 7 éve menstruálok, és csak másfél éve élek nemi életet. A menzeszem mindig 2-3 nappal hamarabb jön meg, érdekes módon csak 1-3 napig tart. De inkább olyan 2 nap szokott lenni sokszor, azaz 48 óra leforgása alatt szinte teljesen elmúlik. Piros a vérzés, nem barna vagy vörös, max 1 árnyalattal van, hogy sötétebb, az is akkor van, amikor kicsit több vér távozik belőlem. Tudom, hogy felelőtlen vagyok a szexuális életem miatt, de elsősorban választ szeretnék kapni a kérdésemre, miszerint; meddő vagyok? 17L
2019. jún. 30. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani, de szerintem főként a szerencsének köszönheted, hogy védekezés nélkül nem lettél még terhes. Ha erős, görcsös fájdalmat is érzel, akkor viszont érdemes lenne elmenni dokihoz és akkor kiderül minden. A szexuális élet megkezdésével egyébként is érdemes évente elmenni rákszűrésre.
2019. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Remélem, hogy az vagy és nem szaporodsz.
2019. jún. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

"amilyen sokat szexeltem életem során,"

Ez a megfogalmazás kicsit túlsúlyos és zavaros egy gyerektől, aki másfél éve éli a nemi életet, és még csak nem is élt!

2019. jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Úristen 1-3 napig tartó menstruáció az nagyon kevés. Minimum 5-6 naposnak, vagy általában egy hétig tartónak kéne lennie. Ezzel már nőgyógyászhoz kellett volna fordulni. És nem csak emiatt, hanem mivel már másfél éve élsz nemi életet. És aki már 1 éve nemi életet él annak már évente rákszűrésre kell menni.

Azt mi így neten, meg hogy nem vagyunk nőgyógyászok nem tudjuk megmondani hogy meddő vagy-e, ha ennyire kíváncsi vagy hogy az vagy-e vagy sem akkor keress fel egy nőgyógyászt és majd vizsgálatok alapján megállapítják hogy lehet-e gyermeked. Ha pedig lehet, akkor ha szeretnél a biztonság kedvéért kérd fogamzásgátló felírását. Akkor majd vesznek tőled vért, és a véreredmény alapján felírnak egy számodra megfelelő fogamzásgátlót. Ez valakinek furcsa lehet, mert hát sajnos nem minden orvos teszi ezt meg. Csak találomra felír egy fogamzásgátlót ami hát valljuk be nem olyan jó.

2019. jún. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Az ilyenek miatt mint te terjed minden szar gratulálok. Mekkora reteknek néznek szerined a férfiak?!:D Legyen már valami tartásod mert ez nagyon szánalmas, ráadásul 17 évesen...
2019. jún. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem eddig csak szimplán szerencséd volt, hogy nem estél teherbe. De ami késik, nem múlik. Ritka nagy ribizli vagy 17 éves fejeddel, és még büszke is vagy rá. Gratulálok!
2019. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Liz* ***** válasza:
100%
Menstruáció simán lehet 2 napos, ha szabályosan jön meg, azzal nincs baj. Nem hiszem, hogy meddő vagy. Van akinek szerencséje van és mindig így "védekezik", de ez egyáltalán nem biztonságos! Minimum óvszer, hamár olyan sokat szexelsz ... és évente nőgyógyász!! Én jobban tartanék a szexuális betegségektől.
2019. júl. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Miért nem védekezel? Babát akarsz már most?
2019. júl. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8# Valahogy mindig elmarad a dolog.
2019. júl. 3. 03:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Jézusom...
2019. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!