Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elvesztettem a szuzessegem es...

Elvesztettem a szuzessegem es mar kesik tobb mint 1hete, barna folyasom van 3napja lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nagyon felek h esetleg az lettem!! Amiota elvesztettem nem jott meg csak ra 1hetre jott ilyen barna takonyszeru cucc a bugyimra es mèg most is tart,ez azt jelenti terhes vagyok? 18/L
2019. júl. 1. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Védekezés nélkül szexeltetek? Mert ha igen (vagy rosszul védekeztetek), akkor lehetsz terhes
2019. júl. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
persze vedekeztunk!! nagyon sokszor megneztuk h nem szakadt e ki es a vegen is minden rendben volt ezert aggodom hogy nem jott meg...
2019. júl. 1. 10:57
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Nálam is így kezdődött. Aztán mikor elmentem dokihoz, akkor mondta hogy 20 hetes vagyok.
2019. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
A szüzesség elvesztése is bekavarhat a ciklusnak. Persze a terhesség sem kizárt.
2019. júl. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha aggódsz, csinálj meg egy terhességi tesztet és menj el a biztonság kedvéért egy nődokihoz is. Ha nem vagy szűz, nem gond egy vizsgálat. Biztos, ami tuti.
2019. júl. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet. Ismerjük ezt a "igen persze védekeztünk, csak..." dumát.
2019. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%

#4 a szüzesség elvesztésének mi köze van a ciklushoz?


Fú de sötét vagy!

2019. júl. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
Te meg ostoba utolsó. Be tud kavarni. Ugyanúgy ahogy a stressz is bekavarhat a ciklusnak.
2019. júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Miért tud bekavarni? Mi köze van a ciklushoz? Na fejtsd már ki a nagy okos véleményedet.

Na neked is a gólya hozza a gyereket mi? XD

2019. júl. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, mi köze van hozzá, de miután elvesztettem, nekem is késett, meg több barátnőmnek is. De csinálj tesztet, az majd megnyugtat.
2019. júl. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!