Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intimtölcsér méretének kiválas...

Intimtölcsér méretének kiválasztásakor mit kell figyelembe venni?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak azt írják le, hogy 30 fölötti nőknek és/vagy azoknak, akik szültek már hüvelyi úton, nagy méret javasolt. Az számít, hogy milyen a szexuális életem? Gondolom, azok a cégek, akik ezeket gyártják, azt veszik alapul, hogy a felnőtt nők rendszeresen szexelnek, amitől ugye lehet tágulni. Én aszexuális vagyok, egyáltalán nem szoktam szexelni, szűz vagyok, viszont 30 fölötti. Ebben az esetben nekem a kisebb vagy a nagyobb méretet érdemes vennem?
2019. júl. 3. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben az S-es mérettel kellene próbálkoznod.
2019. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menstruáció alatt mérd le a méhszájad magasságát is, azbalapján kell választani méretet. Ha pl. végig magasan van, akkor hiába lenne elég egy kicsi rövid, ha utána nem érnéd el. Fontos még a vérzés intenzitása is a méretnél. Puhaság-keménység pedig ott fontos, hogy mennyire erős az izomzatod (mennyire erősen tudsz egy ujjadra rászorítani), illetve hogy sportolsz e (ha igen, akkor pl keményebb kehely ajánlott). Emilla.me oldalon az ott található kelyhek mellett ki van gyűjtve, hogy milyen méhszájhoz ajánlott, illetve van kalkulátor is. Esetleg, ha van rá lehetőséged, lépj be a facebook csoportba, mert ott nagyon sok hasznos információ is van, de ha bizonytalan vagy, szívesen segítenek :)
2019. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!