Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
SZIASZTOK! Nem tudom mi lehet a baj,de néha úgy érzem,hogy elkap a semmiből az ideg.Ilyenkor lever a víz,szívdobogás érzésem van stb.Megmérem ilyenkor a vérnyomásom 140-150között van,ha leülök ,pihenek egy kicsit akkor lemegy normális 120ra.De az idegesség nem múlik el.Ilyenkor mindig attól félek,hogy elfog vinni a mentő.Halálfélelmem nincs,csak ettől félek,hogy elvisz a mentő.Általában mindig akkor jön ez elő mikor egyedül maradok itthon.Ha itthon van a párom ,kutyabajom
2019. júl. 5. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Pánikrohamnak tűnik. Keress fel egy szakorvost mielőtt teljesen eluralkodik rajtad. Ha dolgozik a párod egyedül vagy? Esetleg félsz egyedül valamitől? Az én párom is műszakozik,ha éjszakás én is félek egyedül.. zajokat hallok és folyton azt gondolom,hogy valaki betör. De el tudom nyomni magamban nagy nehezen..
2019. júl. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,ha dolgozik akkor egyedül vagyok.Attól félek néha,hogy elájulok.Soha nem ájultam még el.
2019. júl. 5. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudat alatt félsz valami konkrétabb dologtól is szerintem. Egyedül maradsz, ha bajod esne senki nem venné észre csak ha a párod hazaér de akkor talán már késő..ugye? Pl.elájulsz és bevered a fejed,meghalsz stb. Ezek valójában nagyon felesleges aggódni valók,de megértelek valahol mert én is felek. Azt kellene tudatosítanod,hogy ennek csekély az esélye,egészséges vagy, nem.fenyeget ilyen veszély. Mellesleg ha mész az utcán ugyanakkora vagy nagyobb eséllyel lehet bajod és akkor a parod ott sincs. Tipikus túlaggódás,túlgondolás. Sajnos kemény dió ezt leküzdeni,de próbáld meggyőzni magad. Es foglald le magad valamivel. Én sorozatot nézek ha épp semmi házimunka. Az valamelyest leköt.
2019. júl. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kislányommal foglalom le magam,mert 8hónapos,bőven van körülötte dolog.Azt szoktam mondani magamba,hogy nem tehetem meg,hogy rosszul legyek.Nem mondom,hu de jól vagyok,de jobban vagyok azóta,amióta írtam ide.Próbálom magam lekuzdeni
2019. júl. 5. 20:10
 5/6 A kérdező kommentje:
Eddig mindig sikerült
2019. júl. 5. 20:10
 6/6 anonim ***** válasza:
A gyerek szuper dolog! És valóban miatta is tartani kell magad. Nagyon jó anya vagy,egészséges vagy és nem lesz semmi baj! :) Csak így tovább és nagy gratula a babához! :)
2019. júl. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!