Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Huvelyi probiotikum?

Huvelyi probiotikum?

Figyelt kérdés
Sziasztok, igazabol az lenne a gondom hogy elozo honap 25.-en voltam nogyogyaszati vizsgalaton. Az orvos megallapitotta hogy huvely szubakut es idult gyulladasom van es meg melle a leleten candidiasis van irva. Azota szedtem a klion d 100 huvelytabletat es kaptam egy szem fluconert. Es olvastam szamtalan oldalon hogy ez teljesen felboritja a jo es rossz bakteriumokat a huvelyben. Viszont az orvos nem mondta el hogy kene huvely flora visszaallito. Hetfon megfog jonni a menstruaciom, es ma hasznalom el az utolso huvelytabit. Attol tartok hogy osszeszedek valamit ujbol, vagy meg durvabb fertozesem lesz. Ugy erzem meggyogyultam, persze vissza fogok menni meg az orvoshoz mert rakszures is kell de csak mensi utan tudnek. Valaki tud valamit ajanlani ami segithet hogy ne kapjak el semmi fertozest? Nem szeretnek ujra szenvedni. :( 19/L

2019. júl. 5. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
2019. júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lactofeel
2019. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Protexin Gynophilus a legjobb. Nekem ettől nem jött vissza a hüvelygomba.
2019. júl. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!