Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor mitől lehet ez, ha az...

Akkor mitől lehet ez, ha az orvos szerint semmi bajom?

Figyelt kérdés
Már egy fél éve lassan vannak problémáim odalent. A hüvelyem illetve szemérem ajkaim elkezdtek viszketni. Gondolván hüvelygomba, megvettem az ehhez szükséges gyógyszert és kenőcsöt. El is múlt szépen. Aztán a következő hónapokban visszatérő felfázásaim voltak. Gyulladáscsökkentőt írt ki a házi orvosom. Felfázás közben is éreztem viszketést, de ahogy elmúlt a viszketés a felfázás is. Majd egy hónapja újra visszatért mind a kettő egyszerre, kezeltem ismét, illetve elmentem egy nőgyógyászhoz is, hogy mostmár a végére járjak a dolgoknak. Nagyon jó orvos, alapos, sokan ajánlották. Ő viszont azt mondta, semmi problémát nem lát, nem piros, nincs megduzzadva sem semmi . A folyadékbevitellel lehet probléma, próbáljak többet inni. Észrevettem, ha nem iszok sok vizet, egyből elkezd viszketni és felfázás érzet jelentkezik is, mihelyt elkezdek inni nagyobb mennyiségben, mint ha nem is lett volna semmi. Miért lehet ez?

2019. júl. 6. 13:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert kiszárad a bőröd basszus.....ezcegy komoly kérdés? A felfázásnak egyébkent köze nincs a viszketéseidhez. Kérdés egyáltalán mit hívsz felfázásnak. A hólyaghurutot bakteeiumfertőzés okozza gyakori csípő vizeléssel jár és esetleg vérezhet is. A viszketés nem tünete. Azzal urológushoz kell menni ai ad rá gyógyszert.
2019. júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!