Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha lefogyok és rendszeresen...

Ha lefogyok és rendszeresen mozgok, egészségesen étkezem akkor eltűnik a narancsbőröm?

Figyelt kérdés

Az én sztorim:

22 éves koromig teljesen rendben volt a súlyom, vékony lány voltam (165 cm/52 kg, de voltam 47 is egy darabig)

Aztán volt egy szakításom, sok csalódásom, elkezdtem dolgozni. Igen, az evésbe temetkeztem, az volt számomra az öröm.

Kb 2 hónap alatt felszedtem kb 12 kg-t, azóta is szenvedek vele. Most vagyok 64-65 kg.

Az egy dolog hogy szélesebb lettem, de sajnos a hirtelen hízás miatt lett narancsbőröm és iszonyúan zavar. Szerintem valószínűleg hajlamos is vagyok rá

Mostmár nagyon elegem lett a kinézetemből és rájöttem hogy főleg ilyen fiatalon nem akarok így kinézni.

Aki hasonló cipőben járt,

vagy szakértő elmondaná, hogy ha száműzöm a cukrot, a sok sót, lisztet az étrendemből, sok vizet és zöldséget fogyasztok és rendszeresen mozgok(kardio és súlyzós edzés) akkor elmúlhat a fránya narancsbőr és esetleg az ereim is halványulnak?


24L



2019. júl. 7. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen valószínű. De mellette igyál sokat
2019. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Étkezz egészségesen, igyál sokat, és máris jobb lesz, hidd el:)
2019. júl. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!