Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett napokig...

Fogamzásgátló mellett napokig tartó szédülés, gyengeség érzés, magas vérnyomás. Erősködjek az orvosnál? Hosszú leírás, elnézést.

Figyelt kérdés

Már írtam a napokban is egy hasonló kérdést. A panaszom az lenne, hogy múlt hét kedden volt egy durva fejfájásom, inkább migrénes és amikor elmúlt utána szédülni kezdtem, de annyira nem voltam jól, hogy munkából is haza kellett jönnöm utána pedig betegszabadságra írtak ki. Most a gyengeség érzet van csak kis ideig napközben, de ez is ijesztő, illetve szakaszosan magas a vérnyomásom is ( általában 149/103 napi 1-2 alkalommal).


Amikor felhívtam a nőgyógyászt ő azt mondta hogy hát hagyjam csak abba, de nem küldött el semmilyen vizsgálatra, a háziorvos pedig letudta azzal, hogy biztosan valami vírust kaptam csak el, de majd jobb lesz. Igazából az zavar hogy nem egész nap bár, de néha-néha előjönnek ezek és nagyon ijesztőek.

Nem tudom nem kéne e visszamenni vagy kihez lehetne fordulni. Vagy talán már múlik el és nem lesz baj.


Háttérsztori: évekig szedtem egy típusú fogamzásgátlót de az utóbbi fél évben pecsételő vérzésem volt a tabletta alatt is -gestomix- emiatt az orvos vérvizsgálat nélkül tri regolt írt fel, mert endometriozisra utaló valamit talált a petefészkemben (én abba akartam hagyni már a gyógyszert mikor mentem hozzá) de az új tabletta szedése után 4-5. napon lettek ezek a tünetek. Nyilván egyből abbahagytam a szedését és azóta vagyok jobban kb. Inkább bevállalom a fájdalmas hasi görcsöt, minthogy komoly bajom legyen.


Szóval ha kiürül a gyógyszer jobb lesz ez idővel vagy el kéne mennem a haziorvoshoz erősödni hogy vizsgáljon ki jobban?


Volt valakinek hasonló negatív tapasztalata? Mikor és hogy lett jobban?


Próbálok galagonyateát inni a szívemre, illetve szedek multivitamint és magnéziumot is rendszeresen. Reggel este pedig B6 tablettát.



2019. júl. 8. 06:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!