Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan hozzam előre sürgősen...

Hogyan hozzam előre sürgősen a menstruációm?

Figyelt kérdés
Jövöhét hétfőn megyünk nyaralni, minden nap a strandra mennénk. Még nem állt be rendesen ezért nem tudtam pontosan mikorra foglaljuk a szállást csak nagyjából, mivel már elfogytak volna a szobák. Mivel lehet előre hozni hogy valószínűleg már holnap megjöjjön? A borrol és a meleg fürdőröl hallottam. Ezen kívül van valami?

2019. júl. 8. 16:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
NEM LEHET elörehozni és NEM LEHET késleltetni!
2019. júl. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet max gyógyszer mellett lehet trükközni egy picit de az se ajánlatos.
2019. júl. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De lehet.. citromlével pl késleltettem valamikor
2019. júl. 8. 16:45
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Fogamzásgátlóval lehet eltolni, illetve előbbre hozni, más megoldás nincs. De tamponnal ugyanúgy mehetsz strandra.
2019. júl. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Akkor, ha tudod, minek teszel fel kérdést? :-O
2019. júl. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha még nem foglaltatok szállást, akkor foglald későbbre, hogy addigra biztos elmúljon.
2019. júl. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Azt tudom mivel késleltethetem. De azt nem pontosan mivel hozhatom előrébb..és hogy mi hatásos
2019. júl. 8. 17:19
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
A citromlének semmi köze hozzá. Akkor azért késett, mert alapból is késett volna. Hormonnal lehet késleltetni.
2019. júl. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ezzel iden en is megjartam.

Az erekezesunk napjan jott meg...

Raadasul elso kulfoldi,tengerparti nyaralas volt.buvarkodas betervezve,felszinihez maszk bekeszitve...

Nekem hormonalis spiralom van,igy nem tudtam tolni semmivel,viszont tamponnal teljesen jol elvoltam.nem volt zavaro,pedig tartottam tole mert 3 eve nem is hasznaltam.

A buvarkodasnal volt kicsit kellemetlen,mert nem tudtam hotelszobaba vissza vonulni cserelni,de mint kiderult nem voltam egyedul ezzel a problemaval 😂

2019. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha még nem állt be rendesen, akkor hogy szeretnéd tologatni? Hiszen nem tudhatod, mikor jönne meg. Édesem... Javaslom, később se tologasd, inkább keress majd egy normális férfit. És majd ne akkorra foglalj vízparti nyaralást, bár ha használsz tampont, azzal tudsz fürdeni.
2019. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!