Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon durva állapotban...

Nagyon durva állapotban vagyok menstruáció előtt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Napokban kell megjönnie és olyan mértékű agresszió meg dühroham van rajtam, ami nagyon durva, megbántom a környezetemet, de nem akarom ezt csinálni viszont minden apróságon úgy felhúzom magam hogy trágár szavakat használok, dühöngök és ilyen rángás jön rám hogy ráznom kell a lábamat nem tudom miért. Dolgozni hálistennek nem kell mennem de tegnap a páromat szónélkül otthagytam és flegma bunkó voltam vele. Nem szokott velem ilyen lenni soha, főleg nem ennyire durván segítsetek mit tegyek mert nem akarok a környezetemnek rosszat okozni. :(


23/N



2019. júl. 10. 09:24
 1/9 Bzs03 ***** válasza:
100%
Sportolas relaxalas egeszseges etkezes
2019. júl. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kiprobalom, kvzni se kvztam ma direkt
2019. júl. 10. 09:28
 3/9 A kérdező kommentje:
és kb már egy hete ez van , sírással meg agresszióval kezdődött tegnapra vártam
2019. júl. 10. 09:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
En is ilyen vagyok. De 17 vagy 18 eves korom ota szedek foganzasgatlo gyogyszert. Mèg van 9 szem gyogyszer az UTOLSO levelbol es abbahagyom. Szerintem teljesen kifordìt magambol. Nem is emlekszem milyen voltam tabletta szedes elott. Kivancsi leszek,milyen leszek,ha ez a mereg kiurul a suervezetembol. Anyum es testverem azt mondta,hogy sokkal nyugodtabbak,hogy abba hagytak a gyogyszert. Te szedsz? Amugy a csaladodtol meg a parodtol kerj bocsanatot es mondd meg nekik,hogy ne haradudjanak,de nem direkt csinalod de ugy erzed felrobbansz az idegtol.
2019. júl. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok. Lemaradt: holnap leszek 24
2019. júl. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem szedek gyógyszert , pár éve szedtem kb 3 hónapig aztán inkább leálltam vele:D boldog szülinapot
2019. júl. 10. 11:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Én eddig minden hónapban ilyen voltam, már saját magamat is a pokolba kívántam. Amióta rendszeresen sportolok, és diétázok, azóta sokat javult a helyzet.
2019. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A magnézium segíthet, illetve a B6 vitamin. Valamint a Valeriana "nyugtató" is természetes gyógynövényeket tartalmaz, segíthet ebbe az időszakba.
2019. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én is lány vagyok tudom milyen de szerintem önuralom kérdése... Minden lánynak fájdalmas de nem tudom miért kell ilyenkor hisztizni a pároddal. Ez nem a mensi hanem habitus kérdése.
2019. júl. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!