Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött a menstruációm, nem...

Megjött a menstruációm, nem lehetek terhes. Akkor mi bajom van?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban is menstruáció után napokig barna folyásom volt, eddig nem történt ilyen. Most is megjött időben (egy nappal korábban, 4.-én) és tartott 5 napig, erős, normális menstruáció volt, viszont most rózsaszín folyásom van és fáj a derekam mintha menstruáció előtt lennék. Nem értem miért.

A behatolás is fáj, hiába vagyok nedves, de az fáj egy fél éve tehát megszoktam.

Múlt hónapban voltam nőgyógyásznál szűrésen s mikor megvizsgált azt mondta minden rendben, és ha fáj akkor használjak síkosítót. A szűrés eredményeit még nem tudom.


19 éves vagyok, egy partnerem van, nem is volt màs. Óvszerrel védekezek.



2019. júl. 11. 09:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ultrahang volt és az is rendben, akkor valami hormonális egyensúly hiány lehet. Ha megjön a szrés eredmenye, és az is negativ, jelezd ezt.
2019. júl. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!