Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Duci lany vagyok,szoval emiatt elofordult, hogy neha kimaradt a havim aztan neha tovabb tartott mint az atlagnak, neha meg rendszeres es normalis ideju volt.


Viszont most valami mas van. Kb 2 hete verzek. Ezelott megint olyan periodusom volt, hogy kimaradt egy idore a havim, ugyhogy amikor elhuzodott egy hetig, nem aggodtam. Sot, mar ugy lattam, a veget jarja a dolog, amikor elso het utan nehany nappal csokkent a verzes mennyisege es a szine is barnas lett.


De aztan elkezdett elenkvoros ver jonni. Nem sok, kb 2 teaskanalnyi, talan annyi se. Tehat kb 1 hete verzek elenk szinut. Ma mar elkezdett aggasztani, ugyhogy furdes utan csinaltam egy tesztet. Egy szelet wc papirt "oda" tettem a huvely bejaratahoz es vartam kb 1 percet, hogy lesz-e rajta ver. Es igen, volt. Ergo nem ugy folyik, mint a sima menstruacio, hanem olyan mintha kis mennyisegben folyamatosan folyna(?). Arra gondoltam, hogy megserulhetett talan a huvelyfal, de nem eleg szexualis eletet es felhelyezni se szoktam magamnak semmit.


Egyebkent mas tuneteim, pl fajdalmak, gorcsok, puffadas, rossz emesztes stb nincsenek.


Viszont a melleim eleg pufik, megorulok a csokiert es a hangulatom ingadozik, pont, mint mikor a normal menstruaciom zajlik.


Hetfon jutok el csak orvoshoz, de elegge parazok, hogy mi lehet, termeszetesen mar en is rakerestem a tunetre es mindenfele rakkal meg stbvel riogatott a google egybol, ugyhogy elegge aggodom...:(


2019. júl. 12. 00:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Biztosat úgyis csak az orvos tud mondani, ő is csak vizsgálat után.

Ha már a rákkal való riogatáson túl vagy, akkor azt nem említem, valószínűleg nem is erről van szó! Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni. Mivel elég rendszertelenül menstruálsz, hormonzavar is okozhatja. (A duciságodat is.) Lehet, hogy kikapirgálnak egy kicsit belül, hogy elmúljon a vérzés. A továbbiakban pedig gyógyszeresen beállítják a ciklusodat.

Szedjél vasat, eléggé kivérezhettél...

2019. júl. 12. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!