Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Ez mitől lehet?

Június 26-án "megjött" vagyis inkább egy nagyon kevés rózsaszínes folyásom volt de ennyi. Azóta folyamatosan görcsölök de sokszor olyan erősen hogy az hihetetlen. Nagy meglepetésemre ma újra "megjött". A kettő között folyamatosan görcseim voltak. 10 hónapja szültem, azóta rendszeres volt és gyógyszert is szedek, kivéve most az utolsó "menstruáció" után nem kezdtem el, nem is tudtam volna hogyan. Tesztet csináltam negatív. Orvoshoz 30.ra kaptam időpontot...

júl. 12. 12:21  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!