Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Escapelle esemény utáni fogamzásgátló után hogy kellene reagálnia a testemnek?

Tegnap vettem be mert kiszakadt az óvszerünk. Nincs semmilyen mellékhatás amit észleltem magamon, max picit szédülök. De én arra lennék kíváncsi hogy nem kellene valamit éreznem miután bevettem? Vagy milyen a "kórlefolyása" a dolgoknak?

Bocsi csak az ügyeleten nem mondtak el a mellékhatásokon kívül semmit.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Escapelle, eswmenyutani, korlefolyas

júl. 12. 12:33  Privát üzenet  

A válasz
Nem "kell" semmit érezned. Viszont készülj fel, hogy rohadtul összezavarhatja a ciklust.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont júl. 12. 17:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Esemény utáni tabletta után hogyan alkalmazzam a fogamzásgátlo gyógyszerem? . Szerdán már szednem kellene.
Az antibiotikum semlegesíti az esemény utáni tablettát?
Esemény utáni tabletta fogamzásgátlóval?
Tegnap történt egy kis baleset, és vettem esemény utánit, de csütörtökön írattam ki a fogamzásgátlót, és menzeszkor kéne elkezdenem szedni?
Segítség! ESCAPELLE mellékhatások?
Menstruációm közepén vettem be esemény utáni tablettát (Escapelle), pár napra rá mintha újra megjött volna?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!