Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendeltet mar valaki Mifegyne...

Rendeltet mar valaki Mifegyne abortusz tablettat?

Figyelt kérdés

Talaltam egy oldalt ahol kb 20 ezerert lehet rendelni ilyen tablettat miutan kitoltottem a nyilatkozatot.

Valaki mar rendelt igy? Tenyleg megbizhato? Es kikuldik a gyogyszert? Koszonom


2019. júl. 14. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen idióta vagy, ha ezt bevállalod.
2019. júl. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Jobban jársz, ha az abortuszt inkább a nőgyógyászodra bízod. Semmi jót nem olvastam/hallottam az abortusz tablettákról. Olvasgass a Gyermekvállalás/nevelés-Terhesség megszakítása témakörben.
2019. júl. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Az a gyogyszer 150ezer es nem lehet a netrol rendelni. Nalunk nem is legalus.
2019. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
* legalis
2019. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Ne rendeld meg valószínűleg semmit sem fog használni és csak a pénzt dobod ki inkább menjel el vákumosra ha spórolni akarsz bár az se olcsó, de a tablettás drágább pláne hogy el kell hagynod miatta az országot


Mellesleg a tablettás abortusz sem egy gyógszerből áll, kb három tablettáról van, aminek a bevétele után jelentkezhet akár erős vérzés is (ilyenkor visznek a korházba), valamint megtörténhet (azt hiszem 3% eséllyel, nem biztos) hogy ugyan úgy kaparással kell befejezni, szóval ne legyél hülye és menjél orvoshoz ha abortuszt akarsz ne pedig internetről rendelt bogyókkal tömd magad hogy hátha beválik

2019. júl. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Ja és tablettás csak a terhesség korai szakaszában alkalmazható
2019. júl. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
5%
A gyermek az örök tavasz, az ígéret, hogy földi testünk se vész el, mert hiszen előttünk látjuk újulásunkat; szemünket, hogy újra új; tagjainkat, hogy újra frissek.
2019. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10%
Nem vállalnám be semmi pénzért. A gyártó biztosan ajánlja, de nem vinném a bőrömet vásárra. Mondjuk kaparásra sem mennék.
2019. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!